Конкурс стартапів Hackathon «Revival - 2»

20 квітня 2023 року вже традиційно кафедра менеджменту ім. І. А. Маркіної ННІ ЕУПІТ ПДАУ організувала і провела конкурс стартапів Hackathon «Revival-2». У заході взяли участь здобувачі вищої освіти за спеціальностями: 073 Менеджмент, 075 Маркетинг та 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Серед членів журі конкурсу були:⠀⠀⠀

• Олена СТРІЛЕЦЬ, начальниця відділу реалізації молодіжної політики Департаменту культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради;
  • Ярослав БАРАБАШ, керівник економічного відділу СТОВ  «Говтва»;
  • Вікторія ШУЛЬГА, SMM-менеджерка, здобувачка вищої освіти ступеня магістра за ОП Бізнес-адміністрування;
  • Алла СВІТЛИЧНА, к. е. н., доцентка, директорка навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій;
  • Тетяна ВОРОНЬКО-НЕВІДНИЧА, к. е. н., доцентка, завідувачка кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної.

Модератором заходу був Микола ВОВК, асистент кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної.

⠀⠀ Під час захисту своїх стартапів студенти презентували надзвичайно цікаві й актуальні бізнес-ідеї, які стосувалися  відкриття заводу з переробки застарілої побутової електроніки, що сприятиме покращенню екологічної ситуації в державі; відкриття кінного лікувально-спортивного центру для покращення психічного стану людей після війни, а також розвитку кінного спорту в Україні; закладів відпочинку та громадського харчування.  Жодна з презентованих бізнес-ідей не залишилася без уваги та обговорення. Переможцями конкурсу Hackathon «Revival – 2» стали:  Бобровський Максим з роботою «Recyclingteh» (І місце); Даровська Юлія – «Кінний лікувально-спортивний центр "LIVE"» (ІІ місце); Гурин Катерина – «Арт-студія "Star"»  (ІІ місце); Ярченко Денис – «АНТИКАФЕ "Fun Station"» (ІІІ місце); Коваленко Анастасія – «Квітковий бум» (ІІІ місце); Тонконог Микола – «Кафе-бар "Cloud"» (ІІІ місце); Кальсіна Ілона-Марія та Семенкова Анастасія – «Грумінг-салон "Пушистик"» (ІІІ місце). Студенти отримали позитивні емоції та цікаві подарунки від кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної. Учасники конкурсу продемонстрували не тільки свої стартапи, але й бачення майбутнього розвитку своєї держави в економічній, соціальній та екологічній площинах. Сподіваємося, що саме це покоління, яке є цвітом нації, допоможе у розвитку нашої країни!⠀⠀      Разом до Перемоги!