Конференція в межах молодіжного освітньо-наукового форуму, присвяченого Дню студента

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

16 листопада 2021 року на факультеті обліку та фінансів Полтавського державного аграрного університету в межах молодіжного освітньо-наукового форуму, присвяченого Дню студента, за результатами наукової роботи здобувачів вищої освіти була проведена Науково-практична конференція «Сучасні проблеми розвитку соціально-гуманітарної та економічної науки: шляхи вирішення очима молоді».

У роботі конференції взяли актину участь педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти факультету обліку та фінансів ПДАУ й відокремлених структурних підрозділів «Фаховий коледж управління, економіки і права ПДАУ», «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ», «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ».

Метою проведення заходу стало узагальнення позитивного теоретичного та практичного досвіду, набутого здобувачами вищої освіти факультету обліку та фінансів і коледжів під час наукових досліджень у межах спеціальностей і навчальних дисциплін.

Із вітальним словом до учасників конференції звернувся Олексій Зоря, заступник декана факультету з наукової роботи, д. е. н., доцент, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування, який побажав учасникам плідної роботи та привітав здобувачів освіти з Міжнародним днем студентів.

Зі вступним словом також виступив Олександр Безкровний, заступник декана, к. е. н., доцент, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування, який підкреслив важливе значення наукової діяльності для розвитку особистості здобувачів вищої освіти, побажав учасникам навчальних і творчих здобутків, успіхів у навчанні, досягнень у професійному розвитку.

Модератором заходу була голова наукового товариства здобувачів вищої освіти, здобувачка вищої освіти освітнього ступеня магістра спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування Діана Мауер.

З доповідями виступили:

Ведмідь Марія – спеціальність Фінанси, банківська справа та страхування, Полтавський державний аграрний університет, тема: «Заощадження домогосподарств та їх трансформування в інвестиції»;

Чернуш Анастасія – спеціальність Фінанси, банківська справа та страхування, Полтавський державний аграрний університет, тема: «Банківське кредитування: сутність, основні умови та значення для економіки країни»;

Зозуля Валентина – спеціальність Облік і оподаткування, ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ», тема: «Теоретичні засади оцінки виробничих запасів у процесі придбання»;

Мисник Ангеліна – спеціальність Облік і оподаткування, ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ», тема: «Методика розподілу і обліку транспортно-заготівельних витрат»;

Лихолобов Микола – спеціальність Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ВСП «Фаховий коледж управління, економіки і права ПДАУ», тема: «Найбільші кіно-медіа корпорації України: джерела отримання прибутку, інвестиції та витрати на виробництво продукту»;

Бурлака Юлія – спеціальність Облік і оподаткування, ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ», тема: «Податкова система України як складова її фінансової безпеки»;

Яшина Каріна – спеціальність Фінанси, банківська справа та страхування, ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ», тема: «Аналіз дохідної частини державного бюджету України».

Із заключним словом виступив заступник декана факультету обліку та фінансів Олександр Безкровний. Він подякував усім учасникам конференції за активну роботу, цікаві доповіді та конструктивне обговорення сучасних проблем розвитку соціально-гуманітарної та економічної науки, що дало змогу знайти та проаналізувати сучасні способи розв’язання проблем національної економіки з погляду молоді.

Наостанок Олександр Безкровний оголосив резолюцію конференції, яку підтримали всі учасники:

1. Схвалити основні положення представлених доповідей, відзначити їх актуальність, змістовність, наукове та практичне значення, а також належну якість і глибину досліджень.

2. Сприяти систематичному проведенню засідань наукового товариства здобувачів вищої освіти у представленому форматі (факультет обліку та фінансів ПДАУ – коледжі ПДАУ) для обміну досвідом наукових досліджень та поглибленням зв’язків у межах освітньої діяльності.

3. Спрямовувати здобувачів вищої освіти на виконання наукових досліджень (індивідуальних завдань, курсових робіт, кваліфікаційних робіт) із використанням напрацювань, отриманих унаслідок науково-дослідної роботи.

4. Розширювати співпрацю із банківськими установами, страховими компаніями, фіскальними органами, підприємствами Полтавської області з метою залучення їх до засідань наукового товариства здобувачів вищої освіти.

5. Вважати за доцільне розширювати та поглиблювати дослідження з питань роботи наукового товариства здобувачів вищої освіти факультету обліку та фінансів.

6. Відобразити інформацію про проведену конференцію в межах засідання наукового товариства здобувачів вищої освіти факультету обліку та фінансів на сайті ПДАУ.