Компанія YEDNIST’ GROUP презентувала студентам ПДАУ стипендіальні програми

Сьогодні представники компанії YEDNIST’ GROUP завітали до здобувачів вищої освіти факультету технологій тваринництва та продовольства ПДАУ. Відкрив зустріч декан факультету ТТП Анатолій Шостя, який наголосив на важливості співпраці зі стейкхолдерами та отримання студентами практичних навичок.

У рамках цієї зустрічі студенти мали змогу дізнатися про проєкт «Зростай з YEDNIST’ GROUP» від лідера вітчизняної галузі кормовиробництва та постачальника комплексних рішень у сфері годівлі, ветеринарного захисту та біобезпеки у тваринництві — компанії YEDNIST’ GROUP. Також присутнім розповіли про історію становлення компанії, напрями її діяльності та актуальні потреби у нових співробітниках.

Мета проєкту — надати допомогу українській обдарованій молоді у здобутті якісної вищої освіти та залучити її до бізнес-процесів компанії з реального сектора економіки.

Для кого цей проєкт?

Участь у проєкті є соціальною програмою від компанії YEDNIST’ GROUP, яка направлена на підтримку молоді та дає можливість амбіційним і обдарованим студентам отримати матеріальну допомогу для навчання.

Представниці компанії — заступниця директора по роботі з персоналом Руслана Бережна та менеджерка з рекрутингу та адаптації Олена Пелішенко — підкреслили важливість навчання та постійного розвитку, обіцяючи активно підтримувати обдаровану молодь у її освітньому шляху.
Крім того, студентів поінформували про  можливості щодо практики та їхнього подальшого працевлаштування в компанії YEDNIST’ GROUP. Стейкхолдери розповіли про бази практик, де студенти можуть здобути цінний досвід у реальних умовах виробництва.

Під час зустрічі також проводилися анкетування та тренінги з розвитку особистості, спрямовані на покращення навичок і компетентностей здобувачів вищої освіти.

Ця подія стала важливим кроком у співпраці між ПДАУ і компанією YEDNIST’ GROUP, адже обмін можливостями та знаннями сприяє обопільному розвитку.

Дякуємо партнерам за підтримку наших студентів!