Команда ПДАУ завітала до насіннєвого комплексу ТОВ «Стасі Насіння»

Ректор Полтавського державного аграрного університету Олександр Галич і представники ректорату завітали до надійного стейкхолдера насіннєвого комплексу ТОВ «Стасі Насіння», що входить до складу Corteva Agriscience™ — єдиної у світі великої науково-дослідної компанії, яка займається винятково сільським господарством.

Компанія Corteva Agriscience™ виготовляє високоякісне насіння кукурудзи та соняшнику. Особливої окрасою компанії є низка наукових лабораторій де проводиться дослідження рослинних ресурсів, як за загальнозоотехнічними показниками так і на наявність різних токсинів та біологічно активних речовин за використання сучасного обладнання.

Після насиченої екскурсії, представники ПДАУ та керівництво ТОВ «Стасі Насіння» обговорили потенційні напрями для співпраці та можливості залучення студентів нашого Університету до практики, стажування і подальшого працевлаштування. До речі, чимало наших випускників наразі уже пов'язали свій трудовий шлях з цією компанією.