Коли починати пошук роботи?

Пройшовши п’ятитижневу навчальну практику здобувачі вищої освіти факультету обліку та фінансів спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування, а також 071 Облік і оподаткування на практиці побачили, як можна реалізувати отримані в стінах університету знання. У цьому їм гостинно допомогла Державна служба зайнятості.

Під час виїзних занять 12 та 14 липня 2021 року у Полтавській міськрайонній філії Полтавського обласного центру зайнятості наші студенти отримали цікаву й необхідну інформацію про діяльність філії і ознайомилися з функціями та видами послуг, які надає ця установа.

Викладачі кафедри економічної теорії та економічних досліджень (Рудич А.І., Єгорова О.В., Кононенко Ж. А., Кончаковський Є.О., Песцова-Світалка О. С., Чіп Л. О.,) і студенти факультету обліку та фінансів щиро вдячні заступниці начальника відділу активної підтримки безробітних Мацак Наталії Миколаївні  за цікаву і змістовну інформацію.

Аудиторія:

Діяльність: