Колектив ПДАУ провів розважально-інформаційний квест для учнів ліцею № 6 "Лідер"

3 листопада колектив Полтавського державного аграрного університету організував по-справжньому цікаве та змістовне дозвілля для учнів ліцею № 6 "Лідер" Полтавської міської ради. Допомагав у проведенні заходу студентський Сенат ПДАУ.

Під час квесту ліцеїсти пройшли 6 тематичних локацій, що відповідають кожному з наших навчально-наукових підрозділів, а саме:
- навчально-науковий інститут економіки, управління, права та інформаційних технологій,
- навчально-науковий інститут агротехнологій, селекції та екології,
- інженерно-технологічний факультет,
- факультет ветеринарної медицини,
- факультет обліку та фінансів,
- факультет технологій тваринництва та продовольства.

Це дало змогу майбутнім вступникам познайомитися зі спеціальностями, які можна опанувати в нашому ЗВО. Наприкінці заходу учасників привітала проректорка з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку Тамара Шаравара, яка порадила свідомо поставитися до вибору майбутньої професії та побажала успіхів у навчанні.