Колектив кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної з радістю продовжує підтримувати талановиту і креативну молодь, здобувачів вищої освіти за спеціальністю 073 Менеджмент.

Тож 21 листопада 2022 року був проведений конкурс «Яскраві моменти студентського життя», за підсумками якого переможцями стали студенти групи МЕН 21, вони отримали сертифікат на фотосесію від професійного фотографа Сергія КУЧЕРЕНКА. Безумовно, студенти отримали надзвичайно яскраві позитивні емоції, які тепер відображені на світлинах. Такі миттєвості завжди будуть мотивувати нас до підтримки і розвитку студентської молоді.
      Колектив кафедри навіть у цей непростий для країни час намагається дарувати позитивні емоції здобувачам вищої освіти. Віримо, що розбудова української державності належить позитивно налаштованому молодому поколінню.