IT Cluster Полтавської області в межах заходу «IT Fest Poltava 2020»

Відомо, що 256-й день року вважається неофіційним професійним святом програмістів. Цікаво, що за допомогою восьмирозрядного байта можливо передати число 256.

Цього року День програміста відзначили 12 вересня.

У Полтаві в межах фестивалю «Майстерня міста 2020» відбувся захід «IT Fest Poltava», на якому було презентовано IT Cluster Полтавської області.
У заході взяли участь спікери від компаній Beetroot, Morebis, DIGI Code та ін.

Освітню програму IT спрямування представляла кафедра інформаційних систем та технологій спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» Полтавської державної аграрної академії.

Завідувач кафедри доцент Уткін Ю. В. розповів про перелік освітніх компонент спеціальності, звернув увагу на сучасну матеріально-технологічну базу кафедри та підкреслив, які технології використовуються в освітньому процесі. За активну участь у проведенні заходу та найкращу доповідь Юрій Вікторович отримав приз – книгу Роберта Мартіна «Чистий код».

Також було наголошено на співпраці зі стейкхолдерами компаній Quartsoft (Soft.Farm), Wus, Agroxy, OmegaSolutions, VAK Network Solutions.

Наприкінці свята відбувся розіграш призу серед відвідувачів – книги Роберта Мартіна «Чистий код».

Аудиторія:

Мітки: