Інтелектуальна гра «Академічна доброчесність як невід’ємна складова якісної освіти»

1 березня 2023 року з метою популяризації академічної доброчесності в університеті навчально-науковий інститут економіки, управління права та інформаційних технологій ПДАУ організував і провів інтелектуальну гру «Академічна доброчесність як невід’ємна складова якісної освіти». Для участі у грі були запрошені здобувачі бакалаврського та магістерського рівнів таких спеціальностей: 051 Економіка, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 081 Право, 126 Інформаційні системи та технології, 281 Публічне управління та адміністрування. Модератором заходу виступив Микола ВОВК, який розробив та провів цікаві заходи для здобувачів вищої освіти.

До складу журі увійшли:

• Олександр ГАЛИЧ, перший проректор, к. е. н., професор, голова групи сприяння академічній доброчесності у ПДАУ;
  • Алла СВІТЛИЧНА, к. е. н., доцентка, директорка навчально-наукового інституту економіки, управління права та інформаційних технологій;
  • Тетяна ЯПРИНЕЦЬ, к. п. н., доцентка, завідувачка навчально-методичного кабінету відділу моніторингу та забезпечення якості освіти;
  • Юлія ВАКУЛЕНКО, к. с-г. н., доцентка, керівниця навчально-наукового центру інформаційно-комунікаційних освітніх технологій та освіти дорослих;
  • Олександр ГЛУЩЕНКО, здобувач вищої освіти за спеціальністю 081 Право.

У підсумку креативної боротьби команди отримали дипломи переможців:

• диплом І ступеня виборола команда студентів спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування;
  • диплом ІІ ступеня – команди студентів спеціальностей  075 Маркетинг, 051 Економіка, 081 Право;
  • диплом ІІІ ступеня – команди студентів спеціальностей 073 Менеджмент, 121 Інформаційні системи та технології, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Дякуємо всім командам за активне та креативне виконання складних завдань! Віримо, що саме таке активне покоління академічно чесних особистостей достойно розбудує нашу державу.