IІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2022-2023 навчальному році

22-27 лютого 2023 року відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України.
На базі Полтавського державного аграрного університету  25-26 лютого працювало 13 предметних секцій. У роботі двох із них взяли участь викладачі кафедри біології продуктивності тварин імені академіка О. В. Квасницького Світлана Усенко, Лариса Кузьменко, Богдан Шаферівський, Іван Желізняк.
Секція технології виробництва продукції тваринництва та ветеринарної медицини працювала у складі: Світлани Усенко, завідувачки кафедри біології продуктивності тварин імені академіка О. В. Квасницького ПДАУ, докторки сільськогосподарських наук (голова журі); Наталії Щербакової, доцентки кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи ПДАУ, кандидатки ветеринарних наук; Оксани Кінаш, старшої викладачки кафедри біології Полтавського державного медичного університету, кандидатки ветеринарних наук та старшого викладача кафедри біології продуктивності тварин імені академіка О. В. Квасницького ПДАУ Івана Желізняка.
У секції загальна біологія, зоологія працювали професорка кафедри біології продуктивності тварин імені академіка О. В. Квасницького ПДАУ, кандидатка сільськогосподарських наук Лариса Кузьменко (голова журі); Костянтин Шевченко, доктор філософії, викладач кафедри медичної біології Полтавського державного медичного університету; Валентина Оніпко, докторка педагогічних наук, професорка кафедри землеробства і агрохімії імені В.І. Сазанова, докторка педагогічних наук ПДАУ та доцент кафедри біології продуктивності тварин імені академіка О. В. Квасницького ПДАУ, кандидат сільськогосподарських наук Богдан Шаферівський.
Представлені роботи були цікавими й актуальними, а учні виявили неабиякі здібності й обізнаність із досліджуваної проблематики під час постерного захисту та наукової конференції.
Дякуємо Полтавському територіальному відділенню МАН України за запрошення працювати у команді журі з колегами інших вузів та позитивну творчу атмосферу.