11–14 лютого 2022 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.
На базі Полтавського державного аграрного університету працювало 11 секцій. У роботі двох із них взяли участь викладачі кафедри технологій дрібного тваринництва.
Роботу секції ветеринарії та зоотехнії очолила Світлана Усенко, завідувачка кафедри, докторка сільськогосподарських наук. У секції зоології працювали професорка кафедри, кандидатка сільськогосподарських наук Ольга Васильєва (голова журі) і доцент кафедри, кандидат сільськогосподарських наук Богдан Шаферівський.

Представлені роботи були цікавими й актуальними, а учні виявили неабиякі здібності й обізнаність із досліджуваної проблематики під час постерного захисту та наукової конференції.

Вітаємо переможців і бажаємо гідно представити свої роботи на ІІІ етапі конкурсу.