Глобалізаційні виклики: урядування майбутнього

Попри складнощі науково-освітньої діяльності, викликані війною, українська наукова спільнота прагне зберегти науковий потенціал країни і дослідницьку активність. Представники науки Публічне управління та адміністрування розуміють, що саме від них  буде залежати повоєнне відновлення держави на інноваційних засадах. З метою обговорення проблем повоєнного управління державою 7 червня 2022 року Навчально-науковий інститут публічного управління та державної служби Київського національного університету ім. Тараса Шевченка започаткував проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Глобалізаційні виклики: урядування майбутнього». У конференції взяла участь завідувачка кафедри публічного управління та адміністрування професорка Лозинська Т. М., яка презентувала результати дослідження на тему «Війна і можливості самоврядування» і звернула увагу на дотримання одного з фундаментальних принципів публічного управління – оптимального поєднання централізації та децентралізації.

Загалом же конференція об’єднала десятки науковців, які виклали власне бачення питань управління територіальним розвитком, урбанізації та деурбанізації, протидії корупції, добору, підбору та відбору кадрів, розвитку децентралізації і багатьох інших. Конференція тривала два дні у форматі пленарного, секційних засідань і круглих столів. Відзначимо високий рівень проведення конференції і вдячні за запрошення!