Екскурсія здобувачів спеціальності Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва до ТОВ «ПОЛТАВАПЛЕМРЕСУРС»

Факультет технології виробництва і переробки продукції тваринництва постійно покращує співпрацю із представниками різних сільськогосподарських підприємств їх метою є поглиблення фахових компетентностей і програмних результатів навчання з навчальної практики «Основи фахової діяльності».
29 червня 2023 року здобувачі вищої освіти першого курсу факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва Полтавського державного аграрного університету побували на підприємстві ТОВ «ПОЛТАВАПЛЕМРЕСУРС».
Під час екскурсії студенти дізналися про специфіку роботи цього підприємства та його структурних підрозділів, про його основну діяльність – розведення великої рогатої худоби та буйволів, технологія годівлі та утримання.