Екскурсія здобувачів спеціальності Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва до музею історії ПДАУ

Уже стало традицією навчальної практики «Основи фахової діяльності» здобувачів вищої освіти перших курсів факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва розпочинати з вивчення історії створення Полтавського державного аграрного університету. Тож 20 червня 2023 року здобувачі вищої освіти за освітньо-професійною програмою Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва першого (бакалаврського) рівня відвідали музей Полтавського державного аграрного університету.

Під час цікавої екскурсії здобувачі вищої освіти поринули в історію створення Університету, згадали видатних діячів і досягнення науковців.