Екскурсія учнів наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради навчально-наукову лабораторію технології молока і молочних продуктів факультету технології тваринництва та продовольства ПДАУ

Наукова практика - це не лише цікаво та пізнавально, а ще й смачно.
2 квітня учні наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради 5 класу в рамках роботи над проєктом: «Світ сирів: види, склад, властивості. Зважування сирів. Секрети сирної кулінарії країн світу» відвідали навчально-наукову лабораторію технології молока і молочних продуктів факультету технології тваринництва та продовольства ПДАУ.

Під час екскурсії Слинько Віктор заступник декана факультету технологій тваринництва та продовольства, Карбан Юлія аспірантка кафедри технології виробництва продукції тваринництва надали інформацію про технологію та методику виробництва сиру, визначення відсотку жирності молока, побували у віварії.

Продовжуємо досліджувати та поринати у світ науки разом!