Екскурсія студентів на підприємство "Полтавпиво" в рамках навчальної практики

Здобувачі вищої освіти в межах навчальних практик ознайомлюються із досвідом роботи місцевих підприємств.
Зокрема, 8 липня відбулася екскурсія на ПрАТ «Фірма «Полтавпиво», яке має майже півстолітню історію. ТМ «Полтава» відмінно зарекомендувала себе на українському ринку пива, квасу і солодких напоїв за рахунок високої якості продукції з виключно натуральних компонентів. Продукція підприємства відома не тільки в Полтаві, у всіх регіонах країни та за кордоном. Так, у 2000 році в Парижі Фірма «Полтавпиво» нагороджена золотою медаллю за збереження стійкості й уміння виживання в умовах фінансової кризи. Особистий знак вручено генеральному директору М. Г. Сутковичу за внесок у сферу стратегічного менеджменту на виробництві. Також генеральний директор отримав нагороду «Золотий Меркурій» за особистий внесок у розвиток економічних та інтеграційних процесів в Україні.

Технолог Ольга Сергіївна провела для студентів пізнавально-технологічну промо-екскурсію виробничими та складськими приміщеннями заводу, продемонструвала основні технології виробництва пива та безалкогольних напоїв. Під час навчальної практики здобувачі мали змогу ознайомитися з інноваційними технологіями, вивчити питання технології виробництва, реалізації продукції, оцінити виробничо-економічний потенціал підприємства, співпраці із іноземними партнерами тощо.

Аудиторія:

Діяльність: