Донорство у реаліях сьогоднішньої війни

Повномасштабна війна, спричинена вторгненням російської армії в Україну, докорінно змінила все наше життя. І незважаючи на всі жахіття, ми демонструємо справжні дива — дива єдності, хоробрості, незламності. Наші захисники дивують увесь світ своїм завзяттям.

Варто пам’ятати, що кров потрібна завжди, особливо в умовах воєнного стану. Працюючи на випередження, найкраще що ми можемо зробити це здати кров у тилу, аби більше бійців Сил оборони повернулися з фронту живими.

Щодня до лікарень прибувають багато поранених, їм ми можемо допомогти, здавши кров, котра рятує життя військових.

До підтримки наших громадян долучається і Полтавський державний аграрний університет. Співробітники кафедри – старший лаборант кафедри харчових технологій Ніна АДАМЕНКО та студенти об’єднуються заради спільної корисної справи.