День святого Миколая

На день святого Миколая студенти і викладачі ННІ ЕУПІТ за підтримки директора інституту Алли Світличної з подарунками і розважальними іграми відвідали дитячий будинок сімейного типу у с. Мачухи.  У невимушеній атмосфері швидко промайнуло близько трьох годин цікавого спілкування, ігор і розважальних конкурсів. На завершення зустрічі студенти передали дітям настільні ігри, пазли і фрукти, які зібрали під час благодійного марафону, організованого студентською радою ННІ ЕУПІТ.

У підсумку маємо  позитивні емоції, цікаво і корисно проведений час.      P. S. Ми були приємно вражені комфортними умовами проживання дітей, їхнім виховання і стосунками в родині. Так, саме в родині, адже в нас склалося враження, що це одна велика щаслива родина, де всі підтримують один одного, поважають і люблять.

Аудиторія:

Діяльність: