День першокурсника в Полтавському державному аграрному університеті

Студенти та викладачі факультету Технології виробництва і переробки продукції тваринництва взяли активну участь на дуже довгоочікуваній і важливій події - вечір першокурсника Полтавський державний аграрний університет - ПДАУ !

Свято пройшло емоційно, активно, захопливо. Першокурсники Факультет технології виробництва і переробки продукції тваринництва ПДАУ проявили себе креативними, винахідливими, виступивши з дуже цікавими та неймовірно талановитими номерами.

Бажаємо щоб студентські роки в ПДАУ для вас, шановні першокурсники, були яскравими та незабутніми, а університет – посів особливе місце у серці кожного!

Велика вдячність в.о. ректора Валентині Аранчій та адміністрації університету за організацію свята та подаровані незабутні емоції!