Черговий крок до успіху магістрів-менеджерів

Наші здобувачі вищої освіти наполегливо, крок за кроком будують свій шлях до успіху та перемоги. Підтвердженням цього є участь здобувачів освіти другого (магістерського) рівня за освітньою програмою Бізнес-адміністрування спеціальності 073 Менеджмент в серії гостьових онлайн-лекцій професорки Златінки Бейбер із Державного університету в Салемі, Массачусетс (США), які присвячені методам проведення аналізу даних.      Організатором заходу є навчально-науковий інститут економіки, управління, права та інформаційних технологій Полтавського державного аграрного університету,  він продовжує залучати до навчального процесу закордонних колег, щоб наші студенти мали змогу отримувати міжнародний досвід.
      Адже наші здобувачі керуються принципом Джона Квінсі, який стверджував: «Терпіння і наполегливість мають магічний ефект, перед яким труднощі та перешкоди зникають». Крім того, майбутні магістри з менеджменту мають гарний наочний приклад.

Діяльність: