Академічна доброчесність навчання заради успіху!

31 серпня 2023 року з цьогорічними першокурсниками на факультетах та в навчально-наукових інститутах була проведена зустріч на тему «Академічна доброчесність навчання заради успіху». На ній були розглянуті фундаментальні цінності академічної доброчесності, її принципи і норми; обговорені можливі прояви академічної недоброчесності та академічна відповідальність за них; доведено до відома здобувачів вищої освіти особливості функціонування Комісії з академічної доброчесності і Комісії з етики та управління конфліктами ПДАУ.

По завершенню зустрічі усі студенти набору 2023 року підписали Декларацію про академічну доброчесність здобувача вищої освіти Полтавського державного аграрного університету, чим засвідчили здійснення власної освітньої, наукової, творчої діяльності, дотримуючись корпоративної культури Університету, найвищих моральних і правових норм академічної доброчесної поведінки.