7 квітня 2023 року кафедра публічного управління та адміністрування ННІ ЕУПІТ ПДАУ гостинно приймала випускників 11-х класів наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради у супроводі класних керівників Т. С. Любченко та В. І. Зуй.

У нашому університеті їм запропонували змістовну й цікаву програму:

• зустріч із відповідальним секретарем приймальної комісії Валерією Осташовою, яка поінформувала школярів про особливості вступної кампанії 2023 року;

• бесіду з випускником ОНП Публічне управління та адміністрування Олександром Глазовим, який наголосив на важливості реалізації власної освітньої траєкторії;

• інтерактив від викладачів кафедри гуманітарних та соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів (Яніна Тагільцева, Леся Матвієнко, Марина Антонюк, Олена Красота, Вікторія Люлька, Марина Назаренко та інші) на чолі із завідувачкою кафедри Наталією Сизоненко;

• тренінг з виконання вправ із математики від Ігоря Негребецького, старшого викладача кафедри механічної та електричної інженерії інженерно-технологічного факультету;

• інтерактив «Я-герб» від доцентки кафедри публічного управління та адміністрування ННІ ЕУПІТ Ірини Шупти.

Під час зустрічі до школярів звернулися завідувачка кафедри публічного управління та адміністрування ННІ ЕУПІТ Тамара Лозинська та відповідальний за профорієнтаційну роботу на кафедрі професор Олександр Дорофєєв.

В університеті учнів супроводжували викладачі кафедри публічного управління та адміністрування ННІ ЕУПІТ Ольга Сердюк, Наталія Панасенко, Тетяна Щетініна та Тетяна Мац.

Колективу кафедри публічного управління та адміністрування було приємно співпрацювати з працівниками кафедр і підрозділів університету у процесі проведення цього насиченого подіями профорієнтаційного воркшопу. Не останню роль у цьому відіграв досвід реалізації кафедрою ОПП Зв’язки з громадськістю.

Висловлюємо подяку за допомогу в організації заходу заступнику директора з навчально-виховної роботи наукового ліцею № 3 Світлані Карапиш!