17 травня 2011 року викладачами кафедри менеджменту було проведено два заходи, присвячені Дню науки.

Один із них був проведений завідувачкою кафедри менеджменту доктором наук з державного управління Т. М. Лозинською.Він проходив у формі лекції на тему «Наука – це організоване знання. (Герберт Спенсер)» зі студентами-магістрантами спеціальностей «Менеджмент організацій», «Економіка підприємства», «Адміністративний менеджмент» та аспірантами кафедри. Зустріч була присвячена висвітленню питань, пов’язаних із обранням випускниками вищих навчальних закладів наукового шляху та особливостей заняття дослідницькою діяльністю. Лектором була подана структура наукового дослідження та охарактеризовані основні її складові частини. Тамарою Миколаївною роз’яснені правила формулювання теми дисертаційної роботи, постановки проблеми та завдань, їх кореляції із елементами новизни та висновками. Особлива увага була привернута до використання методів наукового дослідження. Наведення прикладів, цитування вдалих і дискусійних наукових формулювань, використання презентації за допомогою мультимедійного проектора значно покращували сприйняття слухачами матеріалу.

Другий позанавчальний захід проходив у формі інтелектуальної гри «Постать на тлі епохи: до 170-річчя від дня народження Анрі Файоля». Відповідальними за її проведення були доцент І. В. Шульженко та старший викладач В. О. Осташова. У грі взяли участь дві команди: «Послідовники» (студенти 3 курсу напряму підготовки «Економіка підприємства»: М. Г. Аранчій, М. А. Баланцева, Т. С. Білоус, О. В. Земцова, К. О. Кузнецова, І. Ю. Новоселецька, Ю. М. Синящок) та «Бджілки» (студенти 3 курсу напряму підготовки «Менеджмент»: О. О. Козісь, В. В. Коротич, К. В. Куцевол, К. О. Ладика, В. В. Макаренко, О. С. Сергієнко, А. О. Шевченко, А. Г. Шпитяк). У ході гри студенти показали відмінні знання біографії Анрі Файоля, його наукових здобутків та адміністративної школи менеджменту в цілому. Задіяні у грі були також студенти-вболівальники, які складали віршовані гасла на підтримку своїх команд і навіть виконали власну пісню про Анрі Файоля. У запеклій боротьбі з невеликим відривом перемогла команда менеджерів. Викладачі кафедри менеджменту сподіваються, що проведені заходи актуалізують для студентської молоді здобуття нових знань та активізують їх наукові пошуки!