Зустріч зі стейкхолдером - головним технологом пасічного господарства ТОВ «Агрофірма «Пузиківська»»

З метою поглиблення знань, отримання цінного практичного досвіду та певних навичок  в організації роботи пасіки 4 березня 2020 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва Полтавської державної аграрної академії зі стейкхолдером - головним технологом пасічного господарства ТОВ «Агрофірма «Пузиківська»» Глобинського району Ярославом Ємцем.

Разом зі студентами на захід завітали науково-педагогічні працівники кафедри технологій дрібного тваринництва.

Головний технолог детально розповів про утримання та розведення бджіл, медоносні рослини кормових і польових сівозмін, технологію виробництва продуктів бджільництва.

Насамперед  говорили про особливості огляду бджолиних сімей, їх підготовку до зимівлі, проведення весняної ревізії сімей та кочівлі. Не обійшли увагою й заходи щодо профілактики хвороб бджіл, а також облік та планування продукції бджільництва.

Жвавий інтерес у здобувачів вищої освіти викликав прилад для штучного осіменіння бджіл, роботу якого було продемонстрував Ярослав Ємець. По закінченні заходу студенти мали змогу приміряти захисний одяг для роботи на пасіці.