Зустріч зі стейкхолдерами: "Обговорюємо редакції до ОПП Маркетинг за рівнем Бакалавр для 2021 року набору"

Євгеній Алєксашин - успішний керівник, регіонального підрозділу ТОВ «ТД Ресурс» у Полтавській області, одного з лідерів регіонального ринку, офіційного дистриб’ютора та імпортера продукції з понад 10 країн світу, що спеціалізується на оптовому продажу напоїв як закордонних, так і вітчизняних товаровиробників.

17 лютого в рідну академію Женя завітав на заплановану зустріч зі студентами спеціальності Маркетинг в ролі стейкхолдера для обговорення перспектив розвитку освітньо-професійної програми Маркетинг. У невимушеній бесіді Євген розповів про принципи побудови і функціонування регіональної збутової мережі, поділився досвідом і професійними секретами, і, як роботодавець, наголосив на основних вимогах до працівників у сфері торгівлі.

До перспективних напрямів розвитку збуту і дистрибуції стейкохолдер відніс діджиталізацію процесів, цифрову трансформацію та розвиток маркетингу у соціальних мережах (SMM). Також Євген рекомендував студентам опановувати навички самопрезентації і поділився секретами побудови успішної кар’єри.
У ході обговорення освітньо-професійної програми Маркетинг для ЗВО 2021 року набору вислухали думки та пропозиції викладачів та здобувачів вищої освіти.