Зустріч студентів ПДАУ із сертифікованим коучем ІСF

Безумовно, менеджмент – це багатоаспектна спеціальність, а менеджер – це «універсальний солдат» на будь-якій посаді, який повинен мати високу продуктивність, результативність і значний професійний потенціал.
10 грудня здобувачі вищої освіти за ОПП Менеджмент підприємства спеціальності 073 Менеджмент у межах дисципліни «Стиль та імідж менеджера» (лекторка – к. е. н., доцентка Тетяна ВОРОНЬКО-НЕВІДНИЧА) розбиралися із сутністю коучингу разом із пані Наталією АНТИПОВОЮ, сертифікованим коучем ІСF.
Спікерка розповіла про особливості лайф- і бізнес-коучингу, базові питання, які можна вирішити за допомогою професіонала, зокрема, як поліпшити роботу організації (окремої людини), яким чином краще розв’язувати актуальні проблеми на управлінському рівні тощо. Пані Наталія зауважила, що у відносинах між клієнтом і коучем використовується широкий спектр поведінкових технік і методів, які допомагають клієнтові досягти встановленого набору цілей і задоволення, поліпшити його професійні показники. Цікавими для застосування на практиці виявилися техніки «100 доларів» і «мистецтво маленьких кроків».
Отже, сучасні технології розкривають широкі можливості як для окремого працівника, так і для будь-якої організації в цілому. Саме тому залучення коуча у практику господарювання можливо розглядати як додатковий ключовий успіх підприємства на ринку.
Дякуємо Наталії АНТИПОВІЙ за змістовну та цікаву зустріч