Зустріч із стейкхолдером Дмитром Коломійцем, IT sales manager

Налагоджуємо зв'язки із новими партнерами
29 квітня викладачі кафедри маркетингу ПДАУ провели онлайн-зустріч студентів спеціальності 075 Маркетинг і 292 Міжнародні економічні відносини зі стейкхолдером  Дмитром Коломійцем, IT sales manager (займається продажем послуг) української IT компанії, що працює на іноземних ринках.
Пан Дмитро розповів про особливості роботи в ІТ сфери і пов’язаних з цим відмінностями маркетингу послуг, поділився особистим досвідом, як  знайти свій шлях до успіху. Окрему увагу звернув на необхідність володіння англійською мовою.
Для маркетологів, що володіють англійською мовою, відкриваються можливості працювати  віддалено і отримувати заробітну плату у тисячах доларів США, відкриті двері у міжнародних компаніях