Здобувачки вищої освіти ступеня магістра за спеціальністю Філологія успішно розпочали педагогічну діяльність

Незабаром перший випуск магістрів спеціальності Філологія Полтавського державного аграрного університету, а вже дві наші студентки ОП Германські мови і переклад (англійська та німецька мови) –  Валерія Ісай та Яна Лоза – зробили перші кроки в педагогічній діяльності.

Валерію Ісай запросили працювати до філії «Білицька гімназія № 2» Білицького ліцею № 1 Білицької селищної ради – викладати англійську мову учням 6–9-х класів. У роботі з учнями різних вікових категорій використовуються різні підходи і форми організації їхньої навчальної діяльності, наприклад: з учнями 6–7-х класів вивчення англійської мови слід будувати у формі гри, застосовуючи елементи співів і танців; у роботі з учнями 8–9-х класів перевага надається роботі з аудіоматеріалами, удосконаленню розмовної англійської мови шляхом виконання комунікативних завдань (обговорення повсякденних тем і ситуацій). Валерія зізнається, що в дитинстві «приміряла» на себе роль вчителя, «розігрувала» сюжети його діяльності, нині ж втілила в життя дитячу мрію – стала педагогом.

Яна Лоза викладає англійську мову учням 1–2-х класів ліцею № 17 «Інтелект» м. Полтави. Найголовніший секрет успішної і продуктивної роботи  з дітьми, на переконання Яни, ‒ любов, повага до інтересів дитини та її особистісних потреб. У практиці навчання англійської мови Яна надає перевагу інтерактивним методам, зокрема ігровим; використовує на заняттях різноколірні картки, плакати, медіапрезентації, завдання до аудіо- та відеоматеріалів. Одержує задоволення не тільки від викладання, але й можливості поліпшити педагогічні навички за допомогою онлайн-курсів на платформі  EdEra.

Приємно, що наші магістрантки обрали роботу за покликанням, утілили в життя дитячі мрії, на практиці застосовують набуті за роки навчання в університеті навички.
        Тож бажаємо Яні та Валерії впевнено крокувати до нових вершин, прагнути осягнути всі премудрості благородної професії, бути майстринями улюбленої справи!
        Викладачі кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін ПДАУ пишаються вами і готові й надалі підтримувати ваші ініціативи, сприяти вашому професійному зростанню.