Засідання студентського наукового гуртка «EXPONENTA»

У 2022/2023 навчальному році перше онлайн-засідання студентського наукового міждисциплінарного гуртка кафедри будівництва та професійної освіти відбулося 26 жовтня 2022 року. Його організували і провели старша викладачка Тетяна РИЖКОВА та доцентка кафедри канд. пед. наук, доцентка Юлія ОВСІЄНКО. У засіданні взяли участь здобувачі вищої освіти першого року навчання за бакалаврськими програмами спеціальностей 208 Агроінженерія, 101 Екологія, 201 Агрономія, 202 Захист і карантин рослин, 193 Геодезія та землеустрій, 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, 181 Харчові технології, а також студенти, які у минулих роках брали участь у роботі студентського наукового гуртка.

На засіданні було розглянуто план роботи гуртка на 2022/2023 н. р., обговорено можливу наукову тематику наукових доповідей і публікацій. Гуртківці дізналися про особливості наукових публікацій, вибір теми наукового дослідження, умови участі у конференціях, круглих столах та інших заходах.

Загалом метою роботи студентського наукового гуртка «EXPONENTA» є наукові дослідження здобувачами вищої освіти прикладних аспектів фізико-математичного, педагогічного та інженерного напрямів. Всі студенти, які бажають стати науковцями, можуть обрати актуальну й цікаву тему дослідження та під керівництвом викладачів кафедри взяти участь у наукових конференціях, конкурсах та інших наукових заходах, що відбуваються в Полтавському державному аграрному університеті та у закладах вищої освіти України. Діяльність гуртка спрямована на залучення молоді до наукової роботи та сприяє презентації результатів їхніх досягнень широкому колу дослідників.