Захист студентами скороченого терміну навчання своїх кваліфікаційних робіт

з 14 по 17 червня відбулися і продовжують відбуватися захисти кваліфікаційних робіт.

Першими захистилися наші студенти скороченого терміну навчання 14-го і 15-го червня.
На цій важливій події був присутній і голова комісії Фесенко Герман Вікторович - доктор технічних наук, доцент, професор кафедри комп’ютерних систем, мереж і кібербезпеки факультету радіоелектроніки, комп'ютерних систем та інфокомунікацій Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «ХАІ».
Члени комісій: завідувач кафедри, доцент - Уткін Юрій Вікторович, доцент і професор кафедри - Копішинська Олена Петрівна і доктор технічних наук, старший науковий співробітник, професор кафедри Поночовний Юрій Леонідович.

Все пройшло відмінно і ми щиро вітаємо випускників стн і бажаємо натхнення, терпіння і здобування подальших висот.

У студентів спеціальності 126 Інформаційні системи і технології захист ще триває. Але ми тримаємо кулачки і віримо, що всі роботи будуть захищені.
І звичайно чекаємо як можна більше студентів на навчання у магістратуру спеціальності 126.
Бажаємо усім успіху!