Захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти заочної форми навчання за освітньо-професійною програмою «Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології)»

18 листопада 2023 року відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти заочної форми навчання за освітньо-професійною програмою «Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології)».

Засідання відкрила доктор педагогічних наук, професор Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка КРАВЧЕНКО Л. М. До складу екзаменаційної комісії з атестації студентів також входили науково-педагогічні працівники кафедри будівництва та професійної освіти: к.пед.н., доцент АНТОНЕЦЬ А. В., гарант даної ОПП, д.пед.н., професор ОНІПКО В. В., к.пед.н., доцент ЯПРИНЕЦЬ Т. С.

Майбутні викладачі професійної освіти аграрного профілю ділилися результатами наукових розвідок, отриманих під час виконання запланованих досліджень, котрі апробовані на конференціях та висвітлені у публікаціях видань різного рівня.

Щиро вітаємо наших студентів із присвоєнням кваліфікації магістр із професійної освіти (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології). Зичимо їм подальших успіхів у професійній діяльності!