З історії спортивних досягнень

За багаторічну працю викладачі кафедри підготували 197 майстрів спорту, 3 Заслужених майстрів спорту України, 5 майстрів спорту міжнародного класу, близько 300 кандидатів у майстри спорту та велику кількість спортсменів І – ІІІ розрядів, з них:

чемпіон та призер параолімпійських ігор в Пекіні з плавання Виноградець Дмитро,

чотирикратна чемпіонка Світу з гирьового спорту Ваніна Катерина,

призери  чемпіонату Світу з веслування на байдарках та каное:  Камерилов Денис, Марковський Андрій, Сірик Дмитро, Єпішкін Андрій, призер Кубку Світу з дзюдо Геворгян Геворг, чемпіони та призери Європи:

Ваніна Катерина – гирьовий спорт, Камерилов Денис, Колінько Олександр, Сірик Дмитро – веслування на байдарках та каное, Геворгян Геворг – дзюдо, Виноградець Дмитро, Соболь Денис – плавання.

Збірна команда з спортивних танців посіла друге місце в змаганнях Кубку Світу, збірна команда академії з легкої атлетики 8-ми разова переможниця легкоатлетичної естафети серед ВНЗ на честь обласної газети “Зоря Полтавщини”.

Справжньою гордістю академії є чоловіча волейбольна команда.

Історія команди починалась з аматорського волейболу, але з кожним роком зростала майстерність і професіоналізм гравців, про що свідчать високі результати команди: семикратна володарка Кубку України серед аграрних ВНЗ та семикратні чемпіони України.

В 2008-2009 навчальному році за підсумками VІІІ Універсіада Полтавщини СК ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації ПДАА посіла І місце в загальному заліку перевершивши навіть факультет фізичного виховання ПДПУ.

Протягом останніх двох Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних вищих навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації Мінагрополітики України, академія  впевнено займає в колективному заліку – почесне друге місце.