Викладачі кафедри закінчили роботу в журі ІІ етапу конкурсу МАН

2 та 3 березня 2024 року викладачі кафедри механічної та електричної інженерії Полтавського державного аграрного університету брали участь у роботі ІI етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України. У 2023/2024 навчальному році у складі журі секцій були:
- секція енергетики та електротехніки;  екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження;  матеріалів та адитивних технологій  – членкиня журі к. т. н., доцентка Юлія Басова;

- секція астрономії; аерофізики та космічних досліджень  – член журі д. т. н. професор В`ячеслав Скрипник;

- секція технологій виробництва; електроніки та приладобудування; прикладної механіки та машинобудування – голова журі к. ф.-м. н., доцент Анатолій Семенов.

Неординарна та широка тематика робіт юних науковців викликала у процесі обговорення чимало актуальних запитань як під час постерного захисту, так і під час наукової конференції.

Вітаємо всіх учасників і переможців конкурсу-захисту і бажаємо їм натхнення, подальших успіхів у науці! До зустрічі наступного року!