Викладачі кафедри взяли участь у зібранні членів журі МАН

7 лютого 2024 року професори кафедри механічної та електричної інженерії СЕМЕНОВ Анатолій і СКРИПНИК Вячеслав взяли участь в організаційно-настановчому зібранні членів журі ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України 2023/2024 навчального року, яке проводилося на базі Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді комунальним закладом Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді».

Під час засідання було підбито підсумки роботи за 2022/2023 навчальний рік та окреслено завдання на 2023/2024 навчальний рік. Цього року в обласному етапі конкурсу-захисту беруть участь 549 проєктів, що демонструє значне зростання кількості учасників. Планується, що інтелектуальні змагання проходитимуть з 1 по 4 березня в онлайн-форматі з використанням дистанційних технологій. Анонсовано, що урочисте нагородження переможців відбудеться 9 березня 2024 року, але спочатку юні науковці  представлятимуть власні дослідницькі проєкти за трьома розділами конкурсу-захисту: заочне оцінювання, постерний захист і наукова конференція.

У процесі роботи учасники зібрання ознайомилися з особливостями проведення конкурсу у 2023/2024 навчальному році та отримали методичні рекомендації щодо організації  ефективної роботи наукових секцій.