Викладачі інженерно-технологічного факультету взяли участь у роботі секцій ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН України

11-14 лютого 2022 року викладачі інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету взяли участь у роботі секцій ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України.

У секції технологічні процеси та перспективні технології та секції матеріалознавства працювали завідувач кафедри технології та засоби механізації аграрного виробництва Горбенко Олександр та доцент кафедри галузевого машинобудування Попов Станіслав.

Учнівська молодь продемонструвала свої найкращі здібності під час демонстрування наукових робіт, проявила активну участь в обговоренні та подальших перспективах окремих наукових напрямків. Переможці будуть представляти свої наукові розробки на наступному етапі конкурсу.

Бажаємо успіхів та реалізації запропонованих ідей в подальшій науковій кар’єрі всім учасникам конкурсу.

Кафедра ТЗМАВ