Виховна година, присвячена Дню пам'яті жертв голодомору

У  четверту суботу листопада в Україні вшановують пам'ять мільйонів жертв голодоморів в Україні. Наймасштабнішим із них був голодомор 1932–1933 років.

Із огляду на цю трагічну подію викладачі кафедри менеджменту імені І. А. Маркіної,  к.е.н., доцент, завідувач кафедри  Воронько-Невіднича Тетяна Вікторівна та к.е.н., доцент Шульженко Ірина Вадимівна  провели виховну бесіду зі студентами другого курсу спеціальності Менеджмент. Студенти переглянули запропоновану презентацію, а потім поділилися спогадами, які зберігаються в їхніх родинах щодо тих трагічних подій,  засудили Голодомор як акт винищення людства та наголосили на необхідності вшанування пам'яті мільйонів знищених голодом українців.