Встигни подати індивідуальні показники роботи науково-педагогічного працівника за 2022 рік!

До 1 лютого 2023 року у відділ моніторингу та забезпечення якості освіти ПДАУ необхідно податиІндивідуальні показники роботи науково-педагогічного працівника за 2022 рік!

Щорічне оцінювання роботи науково-педагогічних працівників є важливою складовою системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в Університеті та здійснюється у відповідності до Положення про рейтингове оцінювання роботи науково-педагогічних працівників ПДАУ. Система рейтингової оцінки роботи викладачів забезпечує аналіз якісного складу викладачів та є одним із інструментів підвищення їхньої професійної активності.

ВАЖЛИВО!

• При формуванні індивідуальних показників роботи (рейтингу) науково-педагогічного працівника за 2022 календарний рік, необхідно врахувати бали за підсумками анкетування «Викладач очима здобувачів вищої освіти».
• Зведена інформація щодо кількості балів викладачів за підсумками опитування здобувачів вищої освіти
• Зразок форми індивідуальних показників роботи НПП
• Положення про рейтингове оцінювання роботи науково- педагогічних працівників ПДАУ

Документи слід надати у паперовому та електронному вигляді на ел.адресу: vyo@pdaa.edu.ua