Вітаємо переможців другого туру конкурсу-2022/23 стипендіальної програми «Завтра.UA

На сайті стипендіальної програми «Завтра.UA» оприлюднено список учасників, які за результатами другого туру потрапили до третього. Усього відібрано 250 конкурсантів із різних закладів вищої освіти. Серед переможців другого туру – здобувачі вищої освіти Полтавського державного аграрного університету.
    Кафедра гуманітарних соціальних дисциплін вітає студентку 4 курсу спеціальності Філологія (спеціалізація Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська) Пащенко Анастасію (наукова керівниця – завідувачка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Сизоненко Наталія), магістрантів 1 курсу спеціальності Політологія Пикала Олександра (наукова керівниця – доцентка Помаз Юлія) та Сидоренка Федора (науковий керівник – доцент Приходько Сергій).
    Зичимо нашим конкурсантам творчої наснаги, віри у власні сили й переможного завершення третього туру!