Відвідали музей та стадіон футбольного клубу "Ворскла",

22 червня 2023 року здобувачі вищої освіти Полтавського державного аграрного університету спеціальності 075 Маркетинг відвідали музей та стадіон футбольного клубу "Ворскла", а також мали можливість поспілкуватись з начальником відділу маркетингу і реклами Олександром Васіним.
Під час екскурсії студенти познайомились з історією створення і життєвого шляху команди, мали можливість побачити нагороди завойовані командою за час існування, дізнались про особливості комерційної діяльності в сфері футболу.

Спортивний маркетинг - це стиль маркетингу, який спрямований на залучення клієнтів та покращення корпоративного іміджу компанії, проведення рекламних акцій у спортивному секторі. Він пропонує безліч можливостей, оскільки існує велика різноманітність видів спорту, і кожен із них має більший чи менший вплив.
Улюблена гра багатьох спортивних фанатів всього світу - футбол.
Футбол в Полтаві - це ФК "Ворскла"!
Футбольний клуб складається із декількох команд, а саме: "Ворскла", "Ворскла (жінки)" і юнацька команда "Ворскла U-19".