Відкрите практичне заняття асистента кафедри менеджменту ім. І.А. Маркіної на тему: "Об'єкти і функції інноваційного менеджменту"

30 вересня 2021 року  асистент кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної  Микола Вовк провів відкрите практичне заняття з дисципліни: «Інноваційний менеджмент» на тему: «Об’єкти і функції інноваційного менеджменту».

Під час заняття здобувачі взяли участь у діловій грі з використанням інтерактивних методів навчання, вирішили різні управлінські ситуації щодо реалізації інноваційної діяльності агропродовольчого підприємства. Окрема увага під час занять викладачами кафедри приділяється удосконаленню навичок «soft skills». Під час відкритого заняття  здобувачі відпрацювали навички та вміння працювати в команді, ефективно комунікувати, проявили лідерські якості.

Отримані вміння та навички створюють нові конкурентні переваги для майбутніх управлінців на ринку праці.