Вебінар для здобувачів вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент

18 лютого 2022 року в рамках навчальної дисципліни «Університетська освіта» для здобувачів спеціальності 073 Менеджмент був проведений вебінар «Аналізуємо звіт про перевірку на плагіат».
Модераторами  заходу були: завідувачка кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної Тетяна Воронько-Невіднича, доцентка кафедри, член Групи сприяння академічної доброчесності  Олена Вараксіна.
        Головний меседж заходу — дотримання академічної доброчесності, вміння здійснювати перевірку на запозичення, аналізувати отриманий звіт про перевірку на плагіат і дотримання авторського права.
Учасники вебінару як автори академічних текстів дізналися про особливості роботи системи Unicheck, детально розглянути складові звіту про перевірку на плагіат (https://www.youtube.com/watch?v=RqGFSYRM6gY), довідалися, на які сигнали звіту подібності потрібно звертати увагу, адже здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні працівники як автори мають значний інтерес до використання системи перевірки на плагіат.
Незнання вимог і правил цитування, відсутність навичок написання наукового тексту – це головні причини плагіату в академічних текстах.
      До зустрічі активно  долучилися не тільки здобувачі першого і другого рівнів освіти, а й викладачі кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної, що вкотре доводить актуальність цього питання та необхідність організації таких зустрічей.