В межах навчальної практики здобувачі вищої освіти ОПП Менеджмент підприємства та науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту ім. І.А. Маркіної відвідали підприємство з виготовлення кондитерських виробів Lucky Max.

Екскурсію провела директорка підприємства Любов Миколаївна, яка розповіла про особливості роботи виробничого підрозділу та організацію мережі збуту продукції власного виробництва.
Здобувачі зацікавились технологічними процесами виготовлення кондитерських виробів, системою постачання  сировини, організацією управління, а також проблемами підприємства, які виникли в умовах воєнного стану тощо. Всі учасники зустрічі отримали змістовні відповіді на питання, багато корисної та цікавої інформації. Дякуємо пані Любові за приділений час, гарні емоції та море позитиву)))