Уже відомий календар проведення НМТ–2023

Полтавський державний аграрний університет гостинно запрошує майбутніх вступників на навчання за актуальними та затребуваними спеціальностями! Нагадуємо вам, що через воєнний стан у 2023 ЗНО проводитися не буде, натомість вступ відбуватиметься на основі результатів НМТ.

Тестування проходитиме у дві сесії:
основна: 5 червня – 23 червня;
додаткова: 11–24 липня.

• Реєстрація осіб для участі в основній сесії НМТ триватиме з 3 квітня до 3 травня 2023 року. До 7 травня буде час, аби учасник вніс зміни у своєму персональному кабінеті (наприклад, переобрав додатковий предмет або змінив дані про місце проживання). А з 5 до 12 червня включно на додаткову сесію зможуть зареєструватись ті, хто з поважних причин не зміг це зробити під час основної сесії.
  • Завантажити запрошення зареєстровані учасники можуть на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Зробити це слід не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня старту основної сесії НМТ, тобто до 5 червня. У запрошенні буде вказана дата, час та місце проведення НМТ.
  • Учасники додаткової сесії НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування не пізніше ніж за три календарних дні до проведення додаткової сесії НМТ.
  • Результати основної сесії повідомлять до 28 червня, а додаткової — до 29 липня.

Нагадаємо, цьогоріч до національного мультипредметного тесту включили українську мову та математику  як обов'язкові дисципліни, а ще один предмет дається на вибір.
З переліком спеціальностей ПДАУ можна ознайомитися на нашому сайті...

Також запрошуємо завітати на День відкритих дверей, який відбудеться 25 березня 2023 року об 11:00!

Факультет: