Участь здобувачів вищої освіти за спеціальністю Біотехнології та біоінженерія ПДАУ у VІІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції з міжнародною участю «Фізична реабілітація та здоров’язбережувальні технології: реалії і перспективи»

24 листопада 2022 року у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулася VІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція з міжнародною участю «Фізична реабілітація та здоров’язбережувальні технології: реалії і перспективи», в якій взяли участь здобувачі вищої освіти 3 курсу за спеціальністю Біотехнології та біоінженерія Діана МАНАШИНА та Дмитро ГОРБАЧ. На конференції вони представили свої доповіді, виконані під керівництвом докторки хімічних наук, старшої наукової співробітниці, професорки кафедри біотехнології та хімії Тамари САХНО.
За результатами роботи конференції було видано збірник матеріалів, кожен учасник конференції отримав сертифікат.
Горбач Д. А., Сахно Т. В. Важливість білка в життєдіяльності людини. Протеїн як спортивна добавка // Фізична реабілітація та здоров’язбережувальні технології: реалії і перспективи: збірник наукових матеріалів VІІІ Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції з міжнародною участю, 24 листопада 2022 р. Полтава: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», 2022. ‒ С. 103–105.
Манашина Д. В., Сахно Т. В. Функціональні напої та знежирене молоко для спортсменів // Фізична реабілітація та здоров’язбережувальні технології: реалії і перспективи: збірник наукових матеріалів VІІІ Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції з міжнародною участю, 24 листопада 2022 р. Полтава: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», 2022. ‒ С. 118-120