Участь здобувачів вищої освіти за спеціальністю 075 Маркетинг у міжнародній академічній мобільності

Міжнародна академічна мобільність – це можливість учасників освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому закладі вищої освіти (науковій установі) на території України чи поза її межами.
У рамках програми ERASMUS+ на 2022/2023 н. р. українським університетам було запропоновано семестр обміну в University of applied sciences Weihenstephan-Triesdorf (HSWT) та участь в організованих HSWT онлайн-лекціях. Бюджетом проєкту передбачено 160 стипендій для українських студентів, які будуть віртуально навчатися потягом семестру. Право на стипендію згідно з правилами ERASMUS+ матимуть студенти, які успішно склали як мінімум один курс на 5 ECTS. Студенти, які не отримають стипендію, також зможуть навчатися, але мають сплатити збір студентської профспілкової організації у розмірі 53 євро.
За програмою академічної мобільності на перший семестр 2022/2023 н. р. Полтавський державний аграрний університет має укладені договори про організацію міжнародної кредитної мобільності за обміном між HSWT і студентами 3 курсу спеціальності 075 Маркетинг Вірою Панасенко та Олександром Мірошніченком.
Студенти будуть навчатися онлайн за темою проєкту «Цифрова Україна: забезпечення академічного успіху під час кризи (2022)» за навчальною програмою «Сільське господарство (кампус Тріздорф)» бакалаврського освітнього рівня.
Студенти будуть зараховані до HSWT, матимуть доступ до онлайн-лекцій і можуть подати заявку на отримання стипендії.
З метою організації віртуального навчального семестру Віра Панасенко та Олександр Мірошніченко були офіційно зараховані до HSWT (https://www.hswt.de/) як студенти за обміном на період вересень – грудень 2022 р. і продовжуватимуть своє навчання в Україні.

Витяг з протоколу кафедри маркетингу про рекомендацію для участі в порграмі міжнародної академічної мобільності

Наказ про направлення здобувачів вищої освіти для участі в програмі міжнародної академічної мобільності

Індивідуальний договір Мірошніченко Олександра онлайн навчання в Університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф Тріздорф-Вайденбах, Німеччина (HSWT)

Індивідуальний договір Панасенко Віри онлайн навчання в Університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф Тріздорф-Вайденбах, Німеччина (HSWT)

Протокол засідання Конкурсної комісії ННІ ЕУПІТ з відбору учасників освітнього процесу для участі в програмах академічної мобільності

Довідка Панасенко Віри (University of applied sciencesWeihenstephan-Triesdorf, № 1451018).

Довідка Мірошниченко Олександра (University of applied sciences Weihenstephan-Triesdorf, № 1450938).

Протокол засідання експертної комісії ННІ ЕУПІТ спеціальності  075 Маркетинг щодо перезарахуцвання навчальних дисциплін

Витяг з протоколу кафедри маркетингу про обговорення результатів участі у в програмі міжнародної академічної мобільності