Участь викладачів у роботі VI International scientific and practical conference. Boston, USA.

20-22 січня 2021 року викладачі кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Тютюнник Світлана та Романченко Юлія взяли участь у роботі VI International scientific and practical conference «Fundamental and applied research in the modern world». Boston, USA, 20-22.01.2021.

Тема дослідження, що висвітлювалася на даному заході тісно пов’язана з освітніми компонентами ОПП Облік і оподаткування першого та другого освітніх рівнів, зокрема таких як «Організація обліку, аналізу і аудиту в банках», «Облік у банках» та іншими, викладання яких забезпечується кафедрою бухгалтерського обліку та економічного контролю.
Участь у заході підтверджується відповідними сертифікатами. Зі змістом матеріалів можна ознайомитися за посиланням

https://sci-conf.com.ua/vi-mezhdunarodnaya-nauchno-prakticheskaya-konferentsiya-fundamental-and-applied-research-in-the-modern-world-20-22-yanvarya-2021-goda- boston-ssha-arhiv/