Участь викладачів у роботі ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання сучасної економічної науки»

07 грудня 2021 року професор кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Тютюнник Світлана взяла участь у роботі ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання сучасної економічної науки» (м. Полтава: Полтавський державний аграрний університет, 07 грудня 2021 року).

Тема дослідження, що висвітлювалася на даному заході тісно пов’язана з освітніми компонентами ОПП Облік і оподаткування першого та другого освітніх рівнів, зокрема таких як «Організація обліку, аналізу і аудиту в банках», «Облік у банках» та іншими, викладання яких забезпечується кафедрою бухгалтерського обліку та економічного контролю.

Участь у заході підтверджується відповідним сертифікатом. Зі змістом матеріалів можна ознайомитися за посиланням