Участь викладачів у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України»

13 жовтня 2021 року викладач кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Тютюнник Світлана взяла участь у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України» (м. Київ, 13 жовтня 2021 року).

Тема дослідження, що висвітлювалася на даному заході тісно пов’язана з освітніми компонентами ОПП Облік і оподаткування першого та другого освітніх рівнів, зокрема таких як «Фінансовий облік», «Облік зовнішньоекономічної діяльності» та іншими, викладання яких забезпечується кафедрою бухгалтерського обліку та економічного контролю.

Участь у заході підтверджується відповідним сертифікатом. Зі змістом матеріалів можна ознайомитися за посиланням