Участь викладачів кафедри у журі МАН України

25 та 26 лютого 2023 року викладачі кафедри механічної та електричної інженерії інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету брали участь у роботі журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
Унікальна освітня система Малої академії наук України забезпечує організацію та координацію науково-дослідницької діяльності здобувачів освіти, створює умови для їхнього інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни. Діяльність МАН здебільшого спрямована на виявлення, розвиток і підтримку обдарованих і здібних до науки учнів.

Фахівці нашої кафедри брали участь у секціях «Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка; електроніка та приладобудування» (доцентка Юлія БАСОВА) та «Технологічні процеси та перспективні технології; матеріалознавство; інформаційно-телекомунікаційні системи та технології» (професор Анатолій СЕМЕНОВ).

У процесі обговорення неординарної та широкої тематики робіт юних науковців виникло багато актуальних запитань. Вітаємо учасників і переможців конкурсу-захисту і бажаємо їм натхнення та подальших успіхів у науці!