Участь викладачів кафедри будівництва та професійної освіти інженерно-технологічного факультету ПДАУ у роботі журі Всеукраїнського конкурсу-захисту

2–3 березня 2024 року проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України, у проведенні якого взяли участь також викладачі кафедри будівництва та професійної освіти інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету. Зокрема,  у складі журі секції «Статистики» працював к. п. н. доцент кафедри Антонець А. В.; секції «Загальної біології та ботаніки» – д. п. н.  професорка кафедри Оніпко В. В.; секції «Теоретичної фізики; прикладної фізики» – старша викладачка кафедри Рижкова Т. Ю.

Конкурсанти брали активну участь в обговоренні питань з різних наукових тематик. Наукові роботи є актуальними й потребують подальших наукових розвідок.

Переможці представлятимуть свої наукові дослідження на наступному етапі конкурсу. Бажаємо всім учасникам конкурсу подальшої реалізації наукових ідей та успіхів!